Запоріжжя+38 (061) 228-41-81
Дніпро+38 (056) 790-41-81
МЕНЮ
ВАШ НАДІЙНИЙ ЮРИДИЧНИЙ ПАРТНЕРЗа роки роботи Право Гарант стала однією з лідируючих юридичних компаній України, нами накопичений величезний досвід, яким ми з радістю ділимося з нашими клієнтами кожен день, тим самим заощаджуємо їх час, гроші і нерви.
WE OFFER THE FIRST-CLASS LEGAL SERVICES PROVIDED BY LAWYERS WITH PROVEN BUSINESS ACUMEN
НАС ЦІНУЮТЬ ЗА ПРАВИЛЬНУ ЮРИДИЧНУ ПОРАДУ В НАЙПОТРІБНІШИЙ МОМЕНТ
НАША МЕТА – ВАША ПЕРЕМОГА!

ЧИМ МИ МОЖЕМО БУТИ ВАМ КОРИСНІ?

Фахівці компанії надають юридичну підтримку великим підприємствам, у тому числі і підприємствам з іноземними інвестиціями, що ведуть свою діяльність на території України. Також компанія надає широкий спектр юридичних послуг для фізичних осіб.

Ми впевнено можемо назвати себе фахівцями у наступних практиках: реструктуризація та банкрутство, податкове та корпоративне право, договірне та господарське право, земельне та трудове право, вирішення спорів.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

ЧОМУ МИ?

МИ З ВАМИ ГОВОРИМО НА ОДНІЙ МОВІ

На відміну від багатьох юридичних фірм, ми не працюємо в правій «бульбі» і не граємо в «юрист- каже». Ми говоримо Вашою мовою. Ми не будемо завантажувати Вас тонкощами судочинства або термінологією. Ми пояснимо бізнес-переваги або ризики для нього - ясно і просто. Таким чином, ви отримаєте кращі юридичні консультації, засновані на розумних комерційних засадах.

ПРАВОВІ ЕКСПЕРТИ З БІЗНЕС-ОРІЄНТОВАНИМ ПІДХОДОМ

У своїй роботі наші юристи використовують значний досвід у вирішення бізнес-завдань отриманий не тільки з юридичної професії. Вони знають тонкощі закону. Це означає, що ви гарантовано отримаєте першокласне юридичне обслуговування юристів з перевіреною діловою хваткою.

ВІДВЕРТО І ЧЕСНО ПРО ВИТРАТИ

Ми розуміємо, що ціна часто є ключовим фактором у прийнятті рішення. Наш підхід до роботи з Вами відкритий і чесний. У нас єдина цінова політика для всіх клієнтів і ми не змінюємо ціни під час супроводження справи, ми завжди попереджаємо про можливі незаплановані витрати, що дозволяє Вам планувати бюджет з самого початку. Наші ціни справедливі, а довіра є виправданою!

ЧОМУ ВЖЕ 120 КОМПАНІЙ ПО ВСІЙ УКРАЇНІ ДОВІРИЛИСЬ САМЕ НАМ?

Оперативне виконання доручень.

В нашій компанії розроблені стандарти якості послуг, які перевірені, працюють та гарантують клієнту найкоротші терміни виконання поставлених завдань.

100% професіонал:

  • – реструктуризация и банкротство
  • – податкове право
  • – трудове право
  • – договірні відносини
  • – корпоративне право, M&A
  • – супровід тендерів

99% клієнтів вважають, що ми надаємо консультації високої якості
97% погоджуються з тим, що ми согласны с тем, что мы продемонстрували комерційний підхід та розуміння бізнесу клієнта
94% клієнтів рекомендують нас своїм партнерам

Фіксована ціна.

У нас немає обмежених пакетних пропозицій, з прихованими додатковими послугами. У нашій компанії все включено, без обмежень!

Ми вміємо працювати дистанційно.

Якщо особисті зустрічі неможливі, то спілкування відбувається через e-mail і по телефону, а документи доставляються кур’єром

Високий рівень відповідальності.

Ми вирішуємо завдання клієнтів як свої особисті. Керівництво компанії веде незмінну політику підтримки високого рівня відповідальності фахівців з вирішення питань клієнтів

ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ЮРИСТА?

Залиште свої контакти і наш фахівець обов’язково зв’яжеться з Вами.

Свіжі новини